«Дні фінансової обізнаності» відбудуться у м. Полтава з 19 по 20 квітня 2018 року в Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка (пр. Першотравневий, 24) та Полтавському університеті економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3).
Захід проводиться під гаслом «Керуй фінансами впевнено!» і покликаний заохотити мешканців приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.
12 яскравих та професійних спікерів події спеціально завітають до Полтави, аби навчити жителів упевнено керувати фінансами.
У програмі:
• Інтерактивні тренінги та семінари для молоді – сучасні форми навчання, легкі та доступні формати!
• Лекції та презентації від провідних фінансистів країни – експерти головних фінансових установ країни діляться досвідом та розповідають про світ грошей!
• Унікальна тематична історична експозиція українських грошей та сучасних пам’ятних монет – уперше в Полтаві!
Впродовж «Днів фінансової обізнаності» у Полтаві Музей грошей Національного Банку України покаже виїзну виставку, яка складатиметься з двох основних частин:
1) «Історична експозиція «Шляхами історії української гривні»
- Київські і чернігівські гривні, златники і срібляники князя Володимира Великого, перші українські банкноти 1917-1921 років, карбованці і гривні Незалежної України – усі ці експонати розповідають про більш як тисячолітню історію грошового обігу в Україні.
- Фотопроект "Натхненні епохою УНР" доповнює тему 100-річчя Української Революції і об’єднує минуле та майбутнє через мистецтво: на фото молоді українці приміряють на себе образи видатних постатей минулого доби незалежної Української держави початку двадцятого сторіччя.
2) Унікальна колекція пам’ятних монет
- Колекція сучасних пам’ятних монет «Сторінками історії України»
Пам’ятні монети незалежної України підкреслюють найважливіші події і символи в історії нашої держави. Це серії «Відродження української державності», «Герої Козацької доби», «Духовні скарби України», «Українська спадщина» та інші.
- Вперше! Ексклюзивна колекція монет, присвячена саме Полтаві та Полтавській області. Це розповідь про славетні сторінки з історії міста Полтави, відкарбовані у пам'ятних монетах незалежної України.
- Найпопулярніші серії пам’ятних монет Національного банку України: «Знаки зодіаку», «Дитячий зодіак» і «Східний календар».
Окрім того, відвідувачі зможуть переглянути ролики кампанії «Гривня – наш символ». Дев’ять графічних відеорозповідей показують історичний й символічний зміст кожної банкноти з номінального ряду української валюти.
Сучасні інтерактивні технології представлені спеціальним тематичним мобільним додатком, що наочно демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот Національного банку України (100 та 500 гривень). Подібний додаток вперше створено в Україні силами фахівців Національного банку.
Завантажити додаток можна із сайту Національного банку або скориставшись інформаційними стендами.
«Дні фінансової обізнаності» вже відбулися у Одесі, Львові та у Харкові в 2017 році. Участь у них взяло більше 7,5 тисячі осіб!
Обирайте цікаві для Вас заходи та реєструйтеся онлайн! Чекаємо на зустріч з Вами!
19 квітня 2018 року
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка
(пр. Першотравневий, 24)
Зала 1
Зала 2
10:00 - 11:00
Лекція 1 «Монетарна політика НБУ: сучасний стан та виклики» (Альона Закутняя, Національний банк України)
11:00 - 12:00
Лекція 2 «Ключові виклики банківського сектору у післякризовий період» (Євген Дубогриз, Національний банк України)
12:00 - 13:00
Лекція 3 «Як працює система гарантування банківських вкладів» (Світлана Кулик, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб)
13:00 - 14:00
Лекція 4 «Інвестиційні інструменти доступні в Україні» (Ольга Лукащук, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку)
Зала 3
13:00 - 14:00
Лекція для вчителів і викладачів 1 «Реформи банківського сектору: що зроблено та що залишається на порядку денному» (Євген Дубогриз, Національний банк України)
14:00 - 15:00
Лекція для вчителів і викладачів 2 «Розкриття інформації на фондовому ринку: роль НКЦПФР в цьому процесі» (Валерій Яскевич, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку)
15:00 - 16:00
Лекція для вчителів і викладачів 3 «Що треба знати про систему гарантування банківських вкладів?» (Вікторія Хоменець і Богдан Найчук, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб)
Зала 4
10:00 - 12:00
Дебати для студентів: командна інтелектуальна гра у формі публічних дебатів на теми «Безготівкова економіка чи готівка?» і «Де краще зберігати гроші: в банці чи в банку?»
15:00 - 17:00
Дебати для учнів: командна інтелектуальна гра у формі публічних дебатів на теми «Безготівкова економіка чи готівка?» і «Де краще зберігати гроші: в банці чи в банку?»
Зала 5
Зала 6
Полтавський університет економіки і торгівлі
(вул. Коваля, 3)
Зала 1
10:00 - 11:00
Лекція 1 «Безпека банківських вкладників. Як не втратити свої заощадження і захистити власні інтереси» (Вікторія Хоменець, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб)
11:00 - 12:00
Лекція 2 «Інвестиційні інструменти доступні в Україні» (Ольга Лукащук, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку)
12:00 - 13:00
Лекція 3 «Монетарна політика НБУ: сучасний стан та виклики» (Альона Закутняя, Національний банк України)
20 квітня 2018 року
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка
(пр. Першотравневий, 24)
Зала 1
Зала 2
11:00 - 12:00
Лекція 2 «Безпека банківських вкладників. Як не втратити свої заощадження і захистити власні інтереси» (Вікторія Хоменець, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб)
12:00 - 13:00
Лекція 3 «Нове у споживчому кредитуванні: поради позичальнику» (Тетяна Грищенко, Проект USAID «Трансформація фінансового сектору»)
13:00 - 14:00
Лекція 4 «Стратегічні цілі і завдання Національного банку України» (Дмитро Сологуб, Національний банк України)
Зала 3
10:00 - 12:00
Дебати для студентів: командна інтелектуальна гра у формі публічних дебатів на теми «Безготівкова економіка чи готівка?» і «Де краще зберігати гроші: в банці чи в банку?»
15:00 - 17:00
Дебати для учнів: командна інтелектуальна гра у формі публічних дебатів на теми «Безготівкова економіка чи готівка?» і «Де краще зберігати гроші: в банці чи в банку?»
Зала 4
Зала 6
Полтавський університет економіки і торгівлі
(вул. Коваля, 3)
Зала 1
10:00 - 11:00
Лекція 1 «Нове у споживчому кредитуванні: поради позичальнику» (Тетяна Грищенко, Проект USAID «Трансформація фінансового сектору»)
11:00 - 12:00
Лекція 2 «Стратегічні цілі і завдання Національного банку України» (Дмитро Сологуб, Національний банк України)
12:00 - 13:00
Лекція 3 «Ключові виклики банківського сектору у післякризовий період» (Євген Дубогриз, Національний банк України)
13:00 - 14:00
Лекція 4 «Як працює система гарантування банківських вкладів» (Світлана Кулик, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб)
Вхід вільний, за попередньою реєстрацією.
19 – 20 квітня 2018 року
Для довідок та запису на заходи:
(050) 386 88 76
В приміщенні Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка
м. Полтава, проспект Першотравневий, 24
В приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі
м. Полтава, вул. Коваля, 3