Про захід

Нова хвиля проекту «Дні фінансової обізнаності» у 2018 році відбулася у Полтаві з 19 по 20 квітня у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка (пр. Першотравневий, 24) та Полтавському університеті економіки і торгівлі (вул. Коваля, 3).

Захід відвідали близько 2 600 відвідувачів.

Гасло заходу – «Керуй фінансами впевнено!» Мета – заохотити мешканців та гостей міста приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

У програмі:
• Інтерактивні тренінги та семінари для молоді – сучасні форми навчання, легкі та доступні формати!
• Лекції та презентації від 10 яскравих та професійних спікерів – експерти головних фінансових установ країни діляться досвідом та розповідають про світ грошей!
• Унікальна тематична історична експозиція українських грошей та сучасних пам’ятних монет – уперше в Полтаві!

Упродовж «Днів фінансової обізнаності» у Полтаві Музей грошей Національного Банку України показав виїзну виставку, яка складалася з двох основних частин:

1) «Історична експозиція «Шляхами історії української гривні»
- Київські і чернігівські гривні, златники і срібляники князя Володимира Великого, перші українські банкноти 1917-1921 років, карбованці і гривні Незалежної України – усі ці експонати розповідають про більш як тисячолітню історію грошового обігу в Україні.
- Фотопроект "Натхненні епохою УНР" доповнює тему 100-річчя Української Революції і об’єднує минуле та майбутнє через мистецтво: на фото молоді українці приміряють на себе образи видатних постатей минулого доби незалежної Української держави початку двадцятого сторіччя.

2) Унікальна колекція пам’ятних монет
- Колекція сучасних пам’ятних монет «Сторінками історії України»
Пам’ятні монети незалежної України підкреслюють найважливіші події і символи в історії нашої держави. Це серії «Відродження української державності», «Герої Козацької доби», «Духовні скарби України», «Українська спадщина» та інші.
- Вперше! Ексклюзивна колекція монет, присвячена саме Полтаві та Полтавській області. Це розповідь про славетні сторінки з історії міста Полтави, відкарбовані у пам'ятних монетах незалежної України.
- Найпопулярніші серії пам’ятних монет Національного банку України: «Знаки зодіаку», «Дитячий зодіак» і «Східний календар».

Окрім того, відвідувачі переглянули ролики кампанії «Гривня – наш символ». Дев’ять графічних відеорозповідей показують історичний й символічний зміст кожної банкноти з номінального ряду української валюти.

Сучасні інтерактивні технології були представлені спеціальним тематичним мобільним додатком, що наочно демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот Національного банку України (100 та 500 гривень). Подібний додаток вперше створено в Україні силами фахівців Національного банку.
Завантажити додаток можна із сайту Національного банку або скориставшись інформаційними стендами.

Нагадаємо, що «Дні фінансової обізнаності» вже відбулися в Одесі, Львові, Харкові та у Дніпрі у 2017 році. Участь у них взяло більше 7,5 тисячі осіб!

Чекаємо на зустріч з вами в інших містах України! Слідкуйте за анонсами тут.

Локації

19 – 20 квітня 2018 року

Для довідок та запису на заходи:
(050) 386 88 76