ОДЕСА

20 - 22 вересня 2017 року


Більше тисячі одеситів різного віку взяли участь у регіональних заходах проекту “Дні фінансової обізнаності", організованих Національним банком України, проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”, міжнародною платіжною системою Visa, Університетом банківської справи, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціацією банків України.

В рамках заходу відбулися:

• Інтерактивні тренінги, семінари та воркшопи для найширших верств населення.

• Лекції та презентації від провідних фінансистів країни – експерти головних фінансових установ країни поділилися досвідом та розповіли про світ грошей.

• Тренінг для викладачів вищих навчальних закладів.

• Унікальна тематична історична експозиція українських грошей та сучасних пам’ятних монет.

• Показ історичного фотопроекту, присвяченого 100-річчю з дня створення УНР.

• Технологічна зона cashless від компанії VISA – сучасні технології в дії.

• Перегляд роликів кампанії «Гривня – наш символ». Дев’ять графічних відеорозповідей показали історичний й символічний зміст кожної банкноти з номінального ряду української валюти.

• Знайомство зі спеціальним тематичним мобільним додатком, що наочно демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот Національного банку України (100 та 500 гривень).

“Дні фінансової обізнаності” у Львові були організовані Національним банком України, проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”, міжнародною платіжною системою Visa, Університетом банківської справи, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціацією банків України.

Дякуємо одеситам, хто знайшов час та завітав на «Дні фінансової обізнаності». Дякуємо за ваші відгуки у фейсбуці та за ваші щирі посмішки. До нових зустрічей!

Фотографії тут і тут.


Роман Борисенко

Заступник Голови Національного банку України

“Національний банк України систематично проводить у столиці нашої держави різні заходи, спрямовані на підвищення рівня фінансової грамотності українців. Але ми вирішили розширити географію наших зустрічей та запропонували одеситам значно більшу кількість заходів, зокрема з школярами та молоддю, і втричі більшу кількість екскурсій.”